Звернення першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка

Шановні христинівчани, гості міста та району! Вкотре хочу звернутися до вас! За довгі роки у нас склалася традиція - відвідувати могили своїх рідних під час поминальної неділі, після Великодня. Цього року через поширення епідемії коронавірусу та карантинні обмеження будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути для нас небезпечними.  Вдячний всім тим, хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень і святкував у колі найближчих людей.

Проте  у країні  залишається небезпека різкого поширення коронавірусної інфекції. Саме тому Уряд України і я, закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до здійснення поминальних заходів, які традиційно відбуваються протягом післяпасхальних днів, та слідувати рекомендаціям. Не варто відвідувати кладовища під час поминальних днів. Суть поминання – це молитва, тож давайте згадаємо про тих, кого вже немає з нами, у наших з вами домівках!  А відвідати могили можна буде після карантину, на Троїцьку батьківську суботу, 6 червня. І пам`ятайте, що поминання померлих можливе будь-якого дня у приватній чи церковній молитві. Тож закликаю вас: дослухайтесь, не йдіть на кладовища цими вихідними! Залишаймося здорові, адже від нашої відповідальної позиції залежить те, коли будуть послаблені карантинні заходи. Дякую всім за відповідальне ставлення і розуміння, адже лише разом ми подолаємо коронавірус і вийдемо з карантину більш згуртованими і сильними.