Робоча нарада з представниками виробничого підрозділу "Локомотивне депо Христинівка"

Сьогодні відбулася робоча нарада за участю першого заступника голови Христинівської райдержадміністрації Володимира Валюка, голови районної ради Анатолія Бордуна, міського голови Миколи Наконечного, керівника апарату Христинівської райдержадміністрації Станіслава Пилипишина, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  з представниками  виробничого підрозділу «Локомотивне депо Христинівка» начальника – Віталія Волошина і Віктора Мельника – голови профспілкового комітету, щодо пропозиції проекту Концепції реструктуризації локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» на 2020-2023 роки.

Дана нарада відбулася в рамках конструктивного діалогу, на якій обговорювались питання щодо залишення «Локомотивного депо Христинівка», як ремонтне депо із збереженням потенціалу кваліфікованих працівників. Дане підприємство є одним із філій, яке виконує поточний ремонт тепловозів серії ЧМЕ-3 в обсязі ПР-1, позаплановий ремонт ТРС, технічне обслуговування тепловозів серії ЧМЕ-3 в обсязі ТО-3 як для власних потреб  так і для депо регіональної філії «Одеська залізниця». Виробнича потужність даного підприємства в останні роки удосконалювалась і має позитивні наслідки щодо обслуговування та ремонту рухомого складу. Виходячи з вищевикладеного були прийняті відповідні рішення щодо збереження підрозділу «Локомотивне депо Христинівка» та його майбутнього розвитку.