Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В малому залі засідань Будинку рад під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно порядку денного комісією розглянуто питання щодо зміни в діяльність продовольчого ринку Христинівського районного споживчого товариства з врахуванням вимог постанови заступника Міністра охорони здоров’я України – Головного санітарного лікаря України від 14.04.2020 №9 «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30 березня 2020 року №5». Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх комісією прийнято відповідне рішення.

Протокол засідання переглянути