Звернення першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка

Шановні христинівчани, гості міста та району! Попереду велике свято для кожного українця – Великдень! Тож звертаюсь до кожного з Вас та прошу протягом святкових днів та вихідних залишатись вдома. Ми сьогодні знаходимось в критичній точці. Це та точка, яка дозволяє нам ще контролювати розповсюдження інфекції. Але це можливо тільки коли ми всі розуміємо, що ця точка залежить від поведінки кожного з нас. Цей день люди традиційно проводять у родинному колі, у компанії друзів та йдуть до церкви, щоби привітати воскресіння Христа. Та на жаль, не цього року.

Сьогодні ми понад усе повинні подумати про своїх рідних та близьких. Ми маємо відмовитися від цінних для нас традицій, щоб убезпечити життя тих, кого любимо. Друзі, дотримуйтесь запроваджених урядом правил карантину. Не наражайте себе, своїх близьких та друзів, а також всіх віруючих на очевидну небезпеку.  Адже життя і здоров’я кожного українця - наш головний пріоритет і найбільша цінність. Влада працює в режимі максимального сприяння. Укрпошта доставлятиме освячені паски одиноким пенсіонерам. Всеукраїнська рада церков погодилась про суттєві обмеження релігійних заходів. Богослужіння транслюватимуться онлайн. Крім того, за домовленістю з відповідними закладами священнослужителі можуть відвідати пекарні  або магазини та провести обряд освячення пасок. Таким чином всі покупці зможуть придбати вже освячені продукти. Хай у це світле свято воскреснуть і відродяться ваші найсвітліші мрії й сподівання! Адже Великдень дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. Бажаю всім нам віри, терпіння і взаєморозуміння. Залишайтеся вдома на Великдень та дотримуйтесь режиму карантину навіть під час свят! Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих. Зі святами! Миру та добробуту вашим родинам! Будьте здорові!