На Христинівщині проводяться роботи по ремонту доріг

З березня місяця 2020 року в районі розпочато роботи по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них по Христинівському району, Черкаська область згідно тендерної документації генеральним підрядником ТОВ ШРБУ-48. Представниками Христинівської райдержадміністрації було проінспектовано ремонт доріг загального користування місцевого значення О 241605 (Паланка − Синиця − Погоріла) та О 241602 (/М-12/– Шельпахівка −Удич) згідно плану виконання ремонтних робіт (дрібний ямковий) на березень місяць 2020 року. Роботи були виконані в повному об’ємі згідно плану, а це близько 1600 м².

13.04.2020 року розпочато виконання ремонтних робіт з дрібного ямкового ремонту на дорозі загального користування місцевого значення О 241502 (Верхнячка − Багачівка).