Засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Христинівського району

В малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Христинівського району.

На розгляд комісії винесені слідуючі питання порядку денного:
1.    Результати першочергових заходів спрямованих на  ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Христинівського району.
2.    Опрацювання та вирішення проблемних питань під час виконання  розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня та розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня.
3.    Додаткові заходи спрямовані на мінімізацію поширення коронавірусної хвороби COVID-19.
Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання переглянути