Роман Боднар про ситуацію в області з поширенням COVID-19

Очільник області продовжує інформувати про поширення коронавірусної інфекції на Черкащині. Сьогодні у відеозверненні він дав роз’яснення щодо ситуації. Станом на 31 березня в області – 50 інфікованих. Стан усіх – задовільний (Черкаси – 10; Умань – 6; Кам’янка – 28; Канів – 1; Лисянка – 1; Шпола – 3; Городище – 1). За останню добу мобільні бригади зібрали 188 зразків для дослідження методом ПЛР.

Усі – негативні. Багато питань отримував стосовно тестування, наголошу, що експрес-тести і тестування методом ПЛР, яке ми розпочали проводити із 26 березня, – це абсолютно різне. Детальніше описав у відео. Окремо зупинився на резонансному випадку у Кам’янці. Зараз там проводимо епідеміологічне розслідування. Контактна особа, якій діагностували COVID-2019 та яка проживала із сімома членами родини в одному помешканні, була госпіталізована.