Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В малому залі засідань Будинку рад під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Згідно порядку денного комісією розглядалися слідуючі питання:

1.  Аналіз вжитих заходів із запобігання поширенню на території Христинівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, визначення проблемних питань.
2. Опрацювання постанови КМУ від 25.03.2020 №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», що вносить зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 8) — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та прийняття відповідних рішень щодо вжитих заходів із запобігання поширенню на території Христинівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19.
3. Внесення змін в роботу продовольчого ринку міста Христинівка.
Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути