Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

На Черкащині виявили третій випадок інфікування коронавірусом

Переглядів: 75

В області виявили ще один – третій випадок інфікування коронавірусом. Пацієнт із Кам’янщини госпіталізований до Черкаської інфекційної лікарні, стан середньої важкості. Коло контактних осіб встановлене. Провели 60 тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в обласному лабораторному центрі. Найперше відбирали зразки у пацієнтів, яких госпіталізовували із пневмонією.

              Серед цих зразків і виявили позитивний на COVID-2019 випадок. Цільове тестуванння триває. Стан інфікованих раніше двох пацієнтів із Уманщини – задовільний.

– Важливо, що в області починають діяти мобільні медичні бригади. Вони будуть приїжджати додому до людей, у яких є підозра на коронавірус для забору зразків на проведення досліджень. Це зменшить мобільність людей, які мають симптоми коронавірусної хвороби. Також зменшить необхідність відвідувати чи сімейного лікаря, чи інші заклади охорони здоров’я для того, щоб здати аналіз. А «швидкі» закумулюють ресурси для реагування на ургентні випадки, – говорить очільник області Роман Боднар.

Звертаємося до жителів Черкащини: дотримуйтесь карантину, не виходьте без потреби у місця скупчення людей.

Також звертайтесь на цілодобову безкоштовну «гарячу лінію»: 0 800 508 876.« повернутися до списку новин