ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 10 засідання Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року

5. Рішення з окремих питань

1. Обласним, Київській міській держадміністраціям разом з Мінекономіки, МОЗ та Держпродспоживслужбою за участю органів місцевого самоврядування вжити у дводенний строк відповідно до законодавства заходів до запровадження суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок. Про проведену роботу поінформувати Кабінет Міністрів.

Д. ШМИГАЛЬ

В. БОНДАРЕНКО