Розпорядження Черкаської ОДА від 23.03.2020 №174 Про встановлення для територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області режиму надзвичайної ситуації

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 27, статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, статті 14 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11, враховуючи протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 9 від 23.03.2020, з метою запобігання виникнення та поширення на території Черкаської області гострої респіраторної хвороби СОУГО-19:

1. Тимчасово, з 23 березня 2020 року до окремого розпорядження, установити для територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області режим надзвичайної ситуації.
    2. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, органам місцевого самоврядування з 23 березня 2020 року прийняти розпорядчі акти щодо встановлення для відповідних ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області режиму надзвичайної ситуації.
    3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                 Роман БОДНАР