Спільне звернення Христинівської райдержадміністрації та Христинівської районної ради

Шановні керівники промислових і сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, установ та організацій, підприємці всіх рівнів бізнесу, голови територіальних громад Христинівського району!

Станом 23 березня в Черкаській області уже зафіксовано 1 випадок захворювання на коронавірус і це поряд з нами - на території Уманського району.

Відповідно до протоколу №5 від 17.03.2020 року районної комісії техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на території Христинівського району з 12-00 18 березня поточного року закриті всі об’єкти, на яких можливе скупчення людей більше 10 осіб, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Христинівською райдержадміністрацією спільно з Христинівською районної радою робиться все можливе для попередження виникнення інфекційного захворювання людей на території району та для забезпечення лікувальних закладів району необхідними засобами лікування.

На сьогоднішній день для потреб КНП «Христинівська центральна районна лікарня» виділено з районного бюджету 244,0 тис. грн, а для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» в Христинівському районі - 221,0 тис. грн. Але цих коштів недостатньо. Потреба в придбанні обладнання і лікарських засобів в десятки разів більша.

Без Вашої матеріальної і фінансової підтримки забезпечити належне лікування можливих потерпілих лікарняні заклади району будуть не в змозі.

Просимо підтримати звернення КНП «Христинівська центральна районна лікарня», опубліковане в районній газеті «Трибуна Хлібороба» від 19.03.2020 №12, та надати посильну фінансову допомогу закладу на придбання необхідного медичного обладнання і ліків для боротьби з гострою респіраторною хворобою СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2». Кошти можливо перерахувати на рахунок и АЗ 1354347000026006051556393 Банк ЧГРУ АТ КБ «ПриватБанк» м. Черкаси МФО 354347.

З усією відповідальністю нагадуємо: сьогодні загроза, яку становить коронавірус, велика як ніколи. Для інфекції не має значення матеріальний стан чи соціальний статус. Хворіють як усесвітньо відомі політики, актори, так і прості люди. Сьогодні ворог номер один не тільки українського суспільства, але й всього світу — це смертельно небезпечна інфекція, коронавірус. І перемогти ми її зможемо лише разом.

Сподіваємось на підтримку та розуміння.