До уваги відвідувачів Центру надання адміністративних послуг Христинівської РДА!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18  березня 2020  року (протокол №4), окремого доручення Міністерства цифрової трансформації України в умовах карантину з 20 березня 2020 року введені обмеження прийому громадян.

У зв’язку з цим прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Христинівської райдержадміністрації буде здійснюватись по одному відвідувачу до одного спеціаліста за наявності маски! Очікування черги – за межами приміщення.

Якщо є змога, просимо утриматися від візитів до Центру надання адміністративних послуг або перенести їх на період після зняття карантинних обмежень.

Дякуємо за розуміння!

ЦНАП Христинівської РДА