Управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі

З метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, керуючись законами України «Про державну службу»,  «Про центральні органи виконавчої влади», ПКМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказом Державної казначейської служби України від 13.03.2020 № 83 «Про затвердження додаткових заходів», наказом Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області від 13.03.2020 «Про затвердження додаткових заходів», управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі Черкаської області  повідомляє, що тимчасово, до 03.04.2020 буде обмежено доступ відвідувачів до адміністративної будівлі,  крім обслуговуючого персоналу. Особистий прийом громадян начальником  управління, заступником начальника управління при цьому буде здійснюватися  засобами телефонного зв’язку.
           Розрахунково – касове обслуговування розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, інших клієнтів буде застосуватися через  систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства- Казначейство», як одного із засобів обмеження особистих контактів та попередження розповсюдження інфекційних захворювань.