На Христинівщині вшанували добровольців

14 березня країна відзначає День українського добровольця. Це справді національне свято. Ми вшановуємо найкращих синів і дочок – лицарів української землі. Добровольці — справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони. З нагоди відзначення Дня українського добровольця напередодні, 13 березня, в м. Христинівка керівники органів влади та представники громадських організацій поклали квіти до комплексу Борцям за волю та незалежність, стелл Учасникам АТО, героям Небесної Сотні.

«У відповідальний час для держави, народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх Героїв. Діти народу, українські воїни, для них захист рідної землі – найвища честь, покликання, обов’язок. Дякую кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам.  Ми - Українці, підтримуємо свою власну країну - своє майбутнє. Ми віримо в мирне майбутнє України!» - відзначив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та побажав всім миру і спокою на всій українській землі. За високу громадянську відповідальність, вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня українського добровольця грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад нагороджено учасників бойових дій. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів-земляків, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Ми дякуємо вам, добровольці нашого району, за те, що ви, не задумуючись ні на хвилину, стали на захист  України. Дякуємо всім, хто воював у перші дні, і воює зараз за мирне небо над Христинівщиною.