Професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення святкується в Україні в третю неділю березня як професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Працівники галузі невтомно піклуються, щоб в наших домівках завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб тішили око сквери, вулиці і дороги, двори і під`їзди.

Напередодні цього дня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля Іван Рябоконь  вшанували кращих представників галузі за їхні трудові досягнення. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк висловив працівникам щиру вдячність за їхню нелегку повсякденну ношу і побажав міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, душевного тепла, щастя і світлого майбутнього, рясних матеріальних статків та нових професійних здобутків. Теплі, щирі слова привітань висловили заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник Христинівського ВУЖКГ Валерій Громов, настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій. За сумлінну щоденну працю, відданість роботі, за людяність та з нагоди Дня працівників житлового комунального господарства і побутового обслуговування населення кращі представники галузі отримали грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад. Щиро дякуємо вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя мешканців району!