З нагоди 76-ої річниці визволення Христинівського району від німецько-фашистських загарбників відвідали учасника бойових дій

9 березня з нагоди 76-ої річниці визволення Христинівського району від німецько-фашистських загарбників перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова Христинівської районної спілки офіцерів і прапорщиків Збройних Сил та органів внутрішніх справ України Олексій Лебідь та член спілки Сергій Кошель відвідали на дому учасника бойових дій, ветерана війни Санцевича Ераста Івановича.

Володимир Григорович висловив найщиріші слова подяки ветерану війни за мирні весни,  за проявлені мужність та героїзм, проявлені на полі битв в роки Другої Світової війни, за самовіддану працю на благо нашої держави, патріотичне виховання молоді та побажав міцного здоров’я і гарного настрою, довголіття і бадьорості духу, достатку і злагоди, добра і миру на нашій землі. «Святий обов’язок кожного з нас зробити все, щоб життя ветеранів було гідним героїв-переможців. А пам’ять про ваш подвиг має жити для теперішніх і прийдешніх поколінь», - наголосив Володимир Валюк та вручив подарунки і квіти.