Христинівській ОТГ бути

05.03.2020 року відбулася 50 сесія Христинівської міської ради на якій розглядалася низка важливих питань. Головним питанням даної сесії було добровільне об’єднання до Христинівської ОТГ, згідно розпорядження Черкаської ОДА від 08.01.2020 №5 «Про затвердження висновку Черкаської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад», яким було надано висновок щодо відповідності Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Христинівка, селища міського типу Верхнячка, сіл Ботвинівка, Гребля, Велика Севастянівка, Вербувата, Багачівка, Мала Іванівка, Зоряне, Івангород, Ліщинівка, Мала Севастянівка, Вільшанка, селища Іванівка, сіл Козаче, Орадівка, Пеніжкове, Розсішки, Веселівка, Сичівка, селищ Сичі, Яри, сіл Талалаївка, Углуватка, Чайківка, Христинівка, Шукайвода, Вікторівка Христинівського району».

Депутати міської ради проголосували одноголосно про добровільне об’єднання.    На сьогодні можна сказати, що дане рішення – є історичним для жителів Христинівщини. Об’єднавчий процес розпочався в районі 11 липня 2019 року - з прийняттям відповідного рішення міської ради. Передували процесу кількарічні обговорення, консультації та обрахунки фінансової спроможності можливих громад.    Що ж стосується 5 населених пунктів – сіл Заячківка, Кузьмина Гребля, Осітна, Шельпахівка та Ягубець, то дані населені пункти увійдуть в Христинівську громаду згідно перспективного плану та  змін до Конституції України в частині адміністративно територіального устрою України.    Тож керівництво району дякує всім учасникам які приймали активну участь у створенні Христинівської об’єднаної громади.