На Христинівщині відзначили Шевченківські дні

Щороку в березневі дні усе свідоме українство вшановує невмирущого генія слова, національного пророка, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України, – Тараса Григоровича Шевченка. Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна будує власний дім – незалежну, демократичну, суверенну державу.

В рамках відзначення Шевченківських днів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, представники громадських організацій, жителі району поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка. Присутні мали можливість переглянути виставку тематичної літератури та прочитати твори Великого Кобзаря.