Христинівчани відзначили 76 річницю визволення Христинівського району від німецько-фашистських загарбників

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя… Минуло 76 років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на христинівську землю довгоочікуваний та вистражданий мир. Напередодні цього дня біля обеліска Слави, пам’ятного знаку Гармата та Братської могили, у районному центрі відбулося покладання квітів з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення Христинівського району від німецько-фашистських загарбників.

Віддати шану визволителям рідного краю прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний представники громадських організацій та  трудових колективів,  мешканці району. Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання  вшанували пам'ять полеглих у боротьбі за рідну Христинівську землю.