Семінар щодо роз’яснення правових питань вивільнення

З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого масового вивільнення працівників, фахівці Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ 28 лютого 2020 року провели семінар в КНП «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області. Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань вивільнення.

Директор філії В.Є.Ковальський розповів присутнім про стан ринку праці в районі, про актуальні вакансії Христинівки та Христинівського району, та наголосив , що кожна особа має можливість пройти навчання та перенавчання відповідним професіям за сприянням центру зайнятості на безкоштовній основі.    Добрянська Н.В.- фахівець з питань зайнятості розповіла вивільнюваним працівникам як зареєструватися в центрі зайнятості, права та обов’язки зареєстрованих безробітних, умови призначення матеріального забезпечення.  Присутнім було надано вичерпні відповіді на всі запитання, що виникли в ході семінару.