Економічна екскурсія як один із методів допомоги у працевлаштуванні безробітних.

27 лютого 2020 року за сприяння фахівців Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості для безробітних, що звернулись до служби зайнятості з метою пошуку роботи, організована економічна екскурсія на підприємство залізниці – локомотивне депо. В заході взяли участь 17 безробітних осіб, які виявили бажання ознайомитись зі специфікою роботи підприємства залізниці.

Спеціалісти локомотивного депо детально розповіли присутнім про наявні вакансії, умови праці, можливості професійного зростання. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Христинівської районної філії О.Білецька інформувала безробітних про можливість професійного навчання за кошти служби зайнятості, а завідувач сектору профорієнтації О.Колісник розповіла учасникам заходу про переваги легальної зайнятості та важливості соціального захисту. В свою чергу кожний присутній мав змогу отримати відповіді на запитання, які їх цікавили. Під час проведення екскурсії, представники підприємства презентували безробітним роботу локомотивного депо, розповіли історію створення та відзначили, що підприємство активно співпрацює зі службою зайнятості у вирішенні кадрових потреб. Шукачі роботи дізнались про вимоги до претендентів, матеріальне забезпечення, можливості відпочинку та отримання страхового полісу на лікування. Учасники заходу, які зацікавилися пропозицією роботодавця, були запрошені на індивідуальні співбесіди до відділу кадрів.