"Україна понад усе"

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, уся Україна вшановує пам’ять загиблих учасників Революції Гідності. Христинівчани згадали ті трагічні події шестирічної давнини і поклали квіти до пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України.  Тож з метою належного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, сприяння утвердженню в Україні ідеалів свободи і демократії, збереженню та донесенню до сучасників і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття у Христинівській центральній районній бібліотеці пройшов тематичний захід «Україна понад усе».

Присутні спогадами перегорнули трагічну і героїчну сторінку українського народу на довгому і тернистому шляху до незалежності. Переглянули короткометражні документальні фільми тих страшних подій на Майдані. Учні міської школи прочитали вірші «Пам’яті Героїв Майдану», «Героям Небесної Сотні», «Небесна Сотня – то в серцях вогонь». Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані. Як прояв вшанування подвигу учасників Революції Гідності присутні виконали Дежавний Гімн України. У читальній залі бібліотеки була організована виставка статей, буклетів, книг з даної тематики. Минуло 6 років від трагічних подій на майдані. Але, на превеликий жаль, Небесною Сотнею не закінчаться біль і страждання України. Сьогодні триває боротьба за нашу Україну. Нашими воїнами пишається весь народ, бо в їхніх серцях горить вогонь любові до рідної країни та велика віра в перемогу. Захищаючи рідну землю від ворога, сьогодні вони віддають найдорожче – своє життя. А ми говоримо їм: «Повертайтеся живими».