На Христинівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні –знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Саме в ці дні, шість років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану.

Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій провів поминальну панахиду за загиблими на Майдані. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, міський голова Микола Наконечний, жителі району. Отець Геннадій звертаючись до христинівчан закликав до єдності у боротьбі за сильну державу. Герої Небесної Сотні, ті, хто вистояв у боях та повернувся додому живим, хто досі продовжує боротьбу і перебуває на передовій і ті, хто посильно допомагає борцям – це одна велика родина, ім’я якій – Україна.
Вічна пам’ять Героям! Герої не вмирають!