Христинівська Районна Державна Адміністрація

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області ІНФОРМУЄ

Переглядів: 108

Із 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічної декларації за 2019 рік. Отримати інформацію чи офіційну довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії), витяг із реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про нараховану заробітну плату можна через особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

             Сервіс доступний для користувачів, які увійшли на вебпортал із кваліфікованим електронним підписом (КЕП). Перегляд даних реєстру застрахованих осіб реалізовано в пунктах меню особистого кабінету:     «Моя заробітна плата» - інформація про заробітну плату по роках в розрізі страхувальників. За кожний рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії.     «Моя пенсія» - дані про розмір призначеної та виплаченої пенсії. Для отримання офіційної довідки з ОИ-кодом необхідно увійти до «Особистого кабінету» та вибрати пункт «Запит на отримання електронних документів» у лівому боковому меню в розділі «Комунікації з ПФУ». Відкриється електронний бланк замовлення, де потрібно вибрати необхідний вид довідки та заповнити всі обов’язкові поля. Переглянути стан розгляду звернення та завантажити довідку можна в розділі «Мої звернення». Електронний документ з ОЯ-кодом від Пенсійного фонду України згідно з чинним законодавством є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду. Відеоінструкцію з отримання довідки з ОЯ-кодом можна переглянути за адресою: (https://www.pfu.goy.ua/prestsentr/mediafailv/yideonoyini).

УВАГА! У разі, якщо були нараховані перехідні суми лікарняних чи відпускних, довідку про заробітну плату за 2019 рік необхідно отримати через «Електронний кабінет платника» Державної податкової служби (https://cabinet.sfs.gov.ua).« повернутися до списку новин