Нарада з головами територіальних громад

Сьогодні у великому залі засідань Будинку рад відбулася нарада з головами територіальних громад, депутатами районної ради, активом громад. В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля Христинівської райдержадміністрації Іван Рябоконь, заступник начальника управління – начальник відділу Оксана Петрук. Під час наради було обговорено ряд питань.

Щодо збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2023 роки та про експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення Христинівського району у 2020 році роз’яснювала Петрук Оксана. Зокрема Оксана Анатолівна наголосила на необхідності стратегічного планування на районному рівні так, як державні кошти у наступні роки будуть спрямовувати на фінансування проектів розвитку лише у відповідності до якісно розроблених регіональних стратегічних документів. Також на нараду було запрошено в.о. начальника Христинівської дільниці ПРАТ «Уманьгаз» Михайла Мельника, який проводив роз’яснення щодо актуального питання про платіжки за транспортування газу.