На Христинівщині вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців

31 рік минув з того часу, як останні радянські солдати залишили територію Афганістану. 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а для переважної більшості українців – це день вшанування пам’яті загиблих воїнів-афганців. Саме тому напередодні цього дня члени Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), представники райдержадміністрації та районного військкомату  відвідали могили товаришів, які поховані на кладовищах району. Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Ми вдячні колишнім воїнам – інтернаціоналістам за те, що вони бережуть пам'ять про події тих років, за те, що за  скільки років не притупився біль втрат. Війна в Афганістані – це трагедія сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати… Це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє.