Нарада з головами територіальних громад

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад відбулася нарада з головами територіальних громад. В засіданні взяли участь начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля Христинівської райдержадміністрації Івань Рябоконь, заступник начальника управління – начальник відділу Оксана Петрук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич.

Під час наради була обговорена низка питань стосовно експлуатаційного утримання доріг Христинівського району у 2020 році. На наступному тижні планується укласти договір із ШРБУ -48, як переможцем тендерної процедури, на «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них по Христинівському району, Черкаська область». Проблеми у сфері дорожнього господарства району завжди знаходяться в центрі уваги районної влади. На даний час докладається усіх зусиль для утримання дорожньої мережі у належному стані.