Кущові навчання щодо підготовки проектних ідей

Інформуємо, що в рамках розробки Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2023 роки (далі – План реалізації) термін збору проектних ідей до Плану реалізації продовжено до 17 лютого 2020 року. Проектні ідеї будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів Стратегії:

1. ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.

2. ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані.

3. ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура.

Також проектом Стратегії передбачено впровадження 2-х напрямів смарт-спеціалізації: агропромисловий комплекс та IT-сектор.

З метою підвищення якості проектних ідей, що будуть подані зацікавленими суб’єктами регіонального розвитку, в області проводяться кущові навчання щодо підготовки проектних ідей. Організатори навчань – Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації та Черкаська агенція регіонального розвитку.

Мета навчань – поінформувати про стратегічні пріоритети розвитку регіону на період 2021-2027 роки, про переваги від напрацювання проектних ідей для реалізації даних пріоритетів, про можливі джерела фінансування проектів; сформувати в учасників навчань навички з розуміння проектного підходу та проектного менеджменту.

Цільова аудиторія навчань – представники районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ та міст Черкаської області, а також представники громадських організацій, місцевих осередків об’єднань/асоціацій бізнесу. 2

Запрошуємо Вас взяти участь у четвертому кущовому навчанні, яке відбудеться 11 лютого 2020 року за адресою: м. Умань, площа Соборності, 1 (Уманська міська рада, 4 поверх). Початок заходу – об 11:00.

Також для більш детальної інформації щодо процесу збору проектних ідей надаємо посилання на оголошення, що розміщене на сайті „Стратегія розвитку Черкаської області 2021-2027“: https://bit.ly/2QYmtix.

Звертаємо увагу: для участі у навчанні необхідно зареєструватись за посиланням: http://bit.do/navchannya-uman-11-02

Програма заходу: переглянути