Учні Христинівської спеціалізованої школи №1 ім.О.Є.Корнійчука привітали із Старим Новим Роком

Ось і настало ще одне чудове свято – старий Новий Рік. В цей день в барвистих національних костюмах з веселими піснями до Христинівської райдержадміністрації завітали учні Христинівської спеціалізованої школи №1 ім. О.Є.Корнійчука. Щедрими Різдвяними вітаннями діти бажали міцного здоров’я, доброго врожаю, миру в кожній родині, лунали радісні щедрівки та щирі дитячі віншування.

У свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк подякував за привітання, гарні слова та щирі віншування, привітав їх зі святами, побажав здоров’я, наснаги, успіхів у навчанні та пригостив солодощами і подарунками. Старий новий рік! Вірте в диво і мчіться назустріч життю! Нехай в цей день не буде місця для нудьги, зневіри, сірості й безвиході. Свято приходить до всіх, тільки відкрийте двері, і в них увійде благополуччя і достаток.