Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка,  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. У засіданні прийняли участь  керівник апарату Станіслав Пилипишин, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Марченко, соціальний працівник  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Христинівському районі Тетяна Гайдай. На засіданні комісії розглядалися питання  про призначення опіки над малолітніми, підтвердження місця проживання дітей та здійснення правочину.

Всі матеріали справ були розглянуті, вислухані усі учасники засідання. Робота комісії була продуктивною, за результатами засідання прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей. «Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці» – підводячи підсумок засідання комісії зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк.