Христинівська Районна Державна Адміністрація

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал 

Переглядів: 88

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).    «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон. 
             

               Новий сервіс дозволить:
-    розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
-    отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
-    навчитися складати резюме сучасного формату;
-    підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
-    обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон. На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.  Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей. 

Довідково:
Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.
За більш детальною інформацією звертайтесь
до Державного центру зайнятості
т. 289-40-79
ел. адреса: 20@es.dcz.gov.ua
 « повернутися до списку новин