Привітали колядою учні Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст №2

8 січня з різдвяними піснями та колядками учні Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 завітали до Христинівської районної державної адміністрації. Колядники разом із вчителями привітали колектив апарату райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком з Новим роком та Різдвом Христовим. Вони співали новорічні пісні, колядки та бажали кожному довгих літ та щасливого нового року.

Перший заступник голови районної  державної адміністрації Володимир Валюк привітав колядників з Новим Роком і Різдвом Христовим  та щиро подякував  за те, що зберігають і примножують українські християнські традиції, за щирі віншування та колядки, а також за подарований гарний настрій. Побажав дітям миру, любові та наснаги, гарних здобутків у навчанні, здійснення усіх мрій у Новому році. За гарні привітання та побажання дітей пригостили солодощами.