Уряд скасував обмеження монетизації пільг на комунальні послуги

Кабінет Міністрів України скасував обмеження монетизації пільг на комуналку. З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців зможуть у будь-який період опалювального сезону перейти на готівкову форму виплат на житлово-комунальні послуги. Раніше дозволялось подати заяву тільки до 15 жовтня, що було незручним для споживачів. Ухвалення урядом таких змін дає можливість пільговику в будь-який період змінити форму надання пільги, якщо з якихось причин постачальники послуг невчасно і неякісно виконують свою функцію.
        Відтепер, якщо пільговик хоче самостійно оплачувати комунальні послуги і отримувати монетизовану пільгу на свій банківський рахунок – то він має подати заяву довільної форми до управління соціального захисту населення, в якій обов’язково має зазначити реквізити свого банківського рахунку та номер мобільного телефону.
     У разі виникнення додаткових питань щодо державних соціальних гарантій радимо звертатися за телефоном: 6-02-26 або за адресою вул. Соборна, буд.47, каб. № 6.