Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв осіб з інвалідністю та  членів сімей загиблих військовослужбовців про виплату грошової компенсації

У малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв осіб з інвалідністю І та ІІ групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та у бойових діях на території інших держав, а також членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

У ході засіданні комісії розглянуто   подання управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо призначення грошової компенсації для придбання житла особі з інвалідністю ІІ групи, отриманої під час виконання завдання із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення антитерористичної операції та особі з інвалідністю ІІ групи, пов’язаної з виконанням обов’язків військової служби при перебуванні в країнах, де велися бойові дії. Члени комісії детально вивчивши первинні документи заявників  одноголосно прийняли рішення призначити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення заявникам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016р. № 719 „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018р.  № 214 „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей” .