Привітали працівників енергетичної галузі зі святом

Професійне свято енергетиків має давні і славні традиції, які добре закріпилися як в чисто професійному середовищі, так і в супутніх галузях, не пов’язаних безпосередньо з підтримкою і розвитком генеруючих потужностей. Енергетична галузь – це основа економіки держави, ключовий елемент господарського комплексу, запорука ефективного розвитку промисловості, сільського господарства, соціально-побутової сфери. В Україні професійне свято День енергетика було додатково затверджене Указом  Президента України від 12-го листопада 1993-го року № 522/93  і щорічно відзначається  22 грудня. Напередодні професійного свята  у приміщенні Христинівського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня енергетика.

Із професійним святом працівників привітали керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, заступник міського голови Олександр Кучеренко, начальник Христинівського РЕМ Олександр Могелюк. Вітаючи працівників енергетичної галузі, представники влади району та міста, висловили їм глибоку вдячність за роботу, яку вони виконують у районі, підкреслили високу значимість роботи підприємства не тільки для забезпечення життєдіяльності Христинівського району, а й в цілому для держави. Свідченням їхнього високого професіоналізму та відданості своїй справі є безперебійне електропостачання, тепло та затишок в оселі кожного жителя району. Побажали всім енергетикам  світлого і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх їхніх теплих надій. За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі району та з нагоди професійного свята кращих працівників Христинівського району електричних мереж нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної  та міської рад. Енергетики району з нагоди професійного свята отримали відзнаки та грошові премії.