Свято чуда, добра та милосердя

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.   За доброю традицією 19 грудня у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися святкові заходи до Дня Святого Миколая, де дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах було вручено солодкі подарунки.

Дітей навчали творити добро, бути чуйними до ближнього за прикладом Святого Миколая, який відзначився чистотою життя, за це він мав від Бога дар чудо творення, а також милосердя. Розважити дітей прийшли казкові герої. Ігри, танці та пісні запалювали серця. Жоден учасник не пішов без гарного настрою. Також Святий Миколай відвідав дитяче відділення Христинівської центральної лікарні, де діткам які знаходяться на лікуванні вручив солодкі подарунки та побажав міцного здоров’я. Нехай Святий Миколай освятить Вас, благословить на добрі справи та дарує достатку, затишку й душевного родинного тепла!