Засідання комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка,  відбулося засідання комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяли участь начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник фінансового управління Микола Невшупа,  начальник Христинівської  ДПІ Уманського  управління ГУ ДФС у Черкаській області Людмила Вусата,   директор Христинівської районної філії  Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації. Серед запрошених були представники суб’єктів господарювання різних галузей.

«На сьогодні легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, адже від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету»  - зазначив Володимир Валюк.  Начальник Христинівської  ДПІ Уманського  управління ГУ ДФС у Черкаській області Людмила Вусата вкотре нагадала, що питання детінізації заробітної плати, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати у розмірі меншому за передбачений законодавством рівень перебувають на постійному контролі. За результатами наради суб’єктам підприємницької діяльності запропоновано переглянути систему оплати праці щодо дотримання ними норм чинного законодавства.