Made in Cherkasy region: виробників області відзначили за високу якість продукції (фото)

На Черкащині відбулося нагородження переможців щорічного 5-го конкурсу “Черкаська якість”. Виробників відзначив голова Черкаської ОДА Роман Боднар та директор ДП “Черкасистандартметрологія” Михайло Чорнопищук. Цього року в конкурсі взяли участь 20 підприємств регіону, які заявили 23 вида продукції:

• продовольчі товари – 13;
  • промислові товари для населення – 4;
  • товари виробничо-технологічного призначення – 3;
  • роботи і послуги – 3.

– Якість продукції – це авторитет, збільшення прибутку та розвиток. Окрім цього, якість продукції – це основний фактор конкуренції. Експорт готового до споживання продукту – це показник відповідності європейським стандартам. Радий, що серед вас так багато успішних експортерів, ви створюєте позитивний імідж Черкащини не лише на всеукраїнській, а й міжнародній арені, – привітав переможців конкурсу Роман Боднар. Разом із тим від запросив виробників до діалогу та співпраці із обласним керівництвом. Зазначимо, що переможці та лауреати конкурсу отримають право використовувати знак “Черкаська якість” для маркування своєї продукції.

ПЕРЕМОЖЦІ

• Філе курчати – бройлера охолоджене та заморожене – Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-Рось»
  • Горілка особлива «Статус Резерв» («Status Reserve») – Товариство з обмеженою відповідальністю “Золотоніський лікеро-горілчаний завод “Златогор”
  • Сметана термостатна 21% жиру – Публічне акціонерне товариство “Юрія”