На христинівщині відзначили День волонтера, День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування

Сьогодні у районномуБудинкукультуривідбулисясвяткові заходи, присвячені Дню волонтера, Дню ЗбройнихСил України та Дню місцевого самоврядування. На заходібулиприсутні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний, учасники АТО та ООС, ветерани війни та учасники бойових дій, військовослужбовці військової частини А1588, громадські волонтерські організації, голови територіальних громад, депутати рад, жителі міста та району.Захід розпочався з державного гімну. Після чого перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк привітав присутніх зі святом, подякував усім, хто від щирого серця допомагає військовим, що перебувають на сході України.

«На наших військових пoкладена священна місія - бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду.Сила та міць українськoї держави - у єднoсті армії та нарoду, тoму прийміть найщиріші вітання дo Вашoгoпрoфесійнoгo свята і й надалі свoєюважливoю справoю нагадуйте всьoму світoвіпрo те, щo Україна у надійних руках, - зауважив Володимир Валюк,-Сьогодні не можна говорити про нашу армію не згадуючи волонтерів за допомогою яких кожен усвідомив, що для нас є українська армія, ми по-новому відчули, що значать для нас захисники Вітчизни. Самеволонтерськийрухз першихднівдопомагав нашим військовослужбовцям, добровольцямамуніцією, харчами, медикаментами і загаломвсімнеобхідним.Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Низькийуклін усімнебайдужим людям, завдякияким наш народ стоїть і переможе». Напередодні Дня місцевого самоврядування Володимир Григорович привітав працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад: «На Вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів ваших громад – наголосив Володимир Валюк та висловив вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові району.Теплі, щирі слова привітань висловили голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний, голова асоціації сільських голів району Ніна Осітнянко, військовий комісар районного військкомату Петро Юрчак., голова «Спілки воїнів АТО «Черкащани» Олексій Жданов. З нагоди відзначення Дня Збройних сил України, Міжнародного Дня волонтера та Дня місцевого самоврядуванняграмоти райдержадміністрації, районної та міської рад, подяки отримали волонтери, військовослужбовці, працівники органів місцевого самоврядування. Учасникиурочистихзаходівхвилиноюмовчаннязгадаливсіхзагиблихвоїнів, які боронили незалежністьнашоїдержави. Порадували гостей своїмимузичними татанцювальними номерами творчі колективи району.