Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України

Сьогодні усі, як ніколи, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш  жити в мирі – готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія – це один з основних елементів стабільного й впевненого розвитку Української держави.     Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку й здобули вищу, професійно- технічну освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху. Для тисяч свідомих представників молоді наступним етапом їх біографії стає строкова служба, адже її проходження є обов’язковою умовою при працевлаштуванні за деякими професіями.

У рамках співпраці Христинівської РФЧОЦЗ з Христинівським військовим комісаріатом та з метою популяризації професії військового, підтримки патріотичних настроїв населення 5 грудня 2019 року відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України» для безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Ця тема семінару не є випадковою, з огляду на ситуацію, що склалася в нашій країні, захист цілісності та суверенітету Вітчизни став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України.      Розпочав захід директор Христинівської районної філії ЧОЦЗ Ковальський Василь Євгенович, який розповів про стан ринку праці в районі, ознайомив з послугами, які надає служба зайнятості, зазначив, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії.      Старший офіцер відділу комплектування  Рябець Олег Миколайович проінформував присутніх про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України. Військову службу за контрактом можна розглядати як місце роботи і для чоловіків, і для жінок. Сьогодні державна політика у даній сфері суттєво підвищує конкурентоздатність військової служби на ринку праці.    Наприкінці семінару присутні поспілкувалися з представниками військового комісаріату й отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. На сьогодні бути контрактником – це дуже нелегкий та відповідальний  вибір,  але який може змінити життя людини, сприяти її самореалізації.