На Христинівщині відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Щорічно 3 грудня, починаючи з 1992 року, в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день створений не для того, щоб святкувати, а для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, захищати їх права, гідність і благополуччя, а також нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Зазвичай, попри усілякі обмеження і потреби допомоги сторонніх, такі люди не вважають себе інвалідами, прагнуть ставлення до себе, як до звичайних людей, а ще намагаються усіляко показати свої сильні сторони.  До Міжнародного дня людей з інвалідністю, у малому залі засідань Будинку рад відбулася зустріч із людьми даної категорії, представниками громадських організацій.

У зібранні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова,  директор Христинівської  районної  філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський, директор районного центру соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Маріщак,  представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Христинівського відділення Уманського відділу ГУ Національної поліції України  в Черкаській області. Під час зустрічі особи з інвалідністю мали змогу поспілкуватися з представниками управлінь та отримати відповіді на хвилюючі їх питання. Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова відвідали підопічних  Вікторівського психоневрологічного інтернату.   «Міжнародний день людей з інвалідністю нагадує нам, що поруч живуть люди, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе щасливими. Бажаю кожному з вас витримки, мужності, оптимізму, достатку та віри у світле майбутнє», - зазначив заступник голови, звертаючись до присутніх. Щирі та теплі слова побажань підопічним та працівникам закладу  висловила начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова. Володимир Валюк та Світлана Ісакова переглянули виставку творчих робіт, яку влаштували підопічні закладу аби довести, що такі люди здатні творити щось прекрасне без сторонньої допомоги. Для учасників святкового заходу була підготовлена цікава концертна програма.