На Христинівщині вручили відзнаку “Мати-героїня”.

Згідно з Указом Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку багатодітній матері із с.Велика Севастянівка Рак Аллі Дмитрівні присвоєно почесне звання «Мати-героїня».  Відзнаку вручив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк.    Алла Дмитрівна багатодітна матір, яка народила та виховала п’ятеро дітей, чотирьох дочок та синочка, які є гарними, добрими, гідними громадянами нашої Батьківщини.  Мати прищеплювала дітям любов до своїх батьків, односельчан, навчала вмінню цінувати духовні та моральні цінності. «Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської самовідданості, наполегливої праці, яку Ви вкладаєте у виховання своїх дітей. Переконаний, що вони будуть гідними громадянами своєї держави. Нехай Всевишній дарує Вам і Вашій родині міцне здоров’я, злагоду, благополуччя та мир», – зазначив Володимир Григорович Валюк.