Нарада з підготовки до зимового періоду доріг

Сьогодні відбулася робоча нарада за участю першого заступника голови Христинівської райдержадміністрації Володимира Валюка, заступника начальника управління – начальника відділу регіонального розвитку та інфраструктури управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської райдержадміністрації Оксани Петрук та провідного спеціаліста Анастасії Гуральник.

На нараді розглядалися питання підготовки до зимового періоду доріг загального користування місцевого значення, а саме напрацювання схеми першочерговості дій при ускладненні погодних умов 02.12.2019року. Розроблено схеми району із визначенням першочергових доріг зачистки та посипки, визначені найбільш небезпечні аварійні ділянки для оперативного реагування у випадку погіршення погодних умов. За результатами наради було визначено проблемні питання та прийняті рішення. Матеріали надано виконавцю робіт ПП «Дорстрой» згідно договору на «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них по районам Черкаської області (зимове утримання)» із зазначенням маршруту, відповідно якого виконуватиметься посипка районних доріг загального користування місцевого значення технікою даного підприємства.