На Христинівщині обговорили питання щодо напрацювання можливості вирішення питання забезпечення транспортного сполучення між м. Христинівка та с. Христинівка

Сьогодні в малому залі Будинку рад Спільна нарада з Христинівською районною радою, Христинівською міською радою та Христинівською сільською радою щодо напрацювання можливості вирішення питання забезпечення транспортного сполучення між м. Христинівка та с. Христинівка. Участь в засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова сільської ради с.Христинівка Богдан Сокур, начальник Христинівського ВУЖКГ Валерій Громов, депутат районної ради Валерій Пономаренко, керіники структурних підрозділів райдержадміністрації.
За підсумками засідання вирішено опрацювати питання щодо внесення змін до міського маршруту загального користування № 1 «Виробниче управління ЖКГ – Виробниче управління ЖКГ». Зокрема, міській раді спільно із Христинівською райдержадміністрацією провести обстеження запропонованих до маршруту змін та напрацювати розклад руху маршруту враховуючи запропоновані зміни, провести калькуляцію витрат, які можуть виникнути у зв’язку із впровадженням запропонованих змін та погодити схему руху та зупинок згідно запропонованих змін.