На Христинівщині відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року). Це день свободи, надії, свято вільних українців. Відзначаючи цей день, Україна вшановує Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі.
Урочисті заходи в районі розпочалися з молебня за Україну та її захисників, який провів благочинний Христинівського району УПЦКП протоієрей отець Геннадій у храмі Святої Троїці. Участь в молебні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, заступник голови районної ради Лариса Федичканич.
Після молебня громадськість Христинівщини начолі з керівництвом району та міста зібралися біля пам’ятного знаку Борцям за волю і незалежність, стел Небесної Сотні та учасникам АТО, щоб покласти квіти та схилити голови на знак їх вічної пам’яті.
Працівники Христинівської центральної районної бібліотеки організували тематичну виставку.
Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала всіх в єдиній, соборній й незалежній Україні. Ці дні назавжди стали незаперечним доказом відродження нашої нації.

Переглянути фото