Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Піддубняк, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Марченко, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольга Калініна, спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів управлінь району.
На порядок денний комісії були винесені питання:
- про виконання батьківських обов’язків відносно дітей;
- про влаштування в прийомні сім’ї малолітніх дітей;
- про розгляд повідомлення Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури.
Наталія Піддубняк ознайомила присутніх із матеріалами справ. Комісією заслухано громадян, які обґрунтували причини і мотиви звернень до органу опіки та піклування. За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.