На Христинівщині з професійним святом привітали працівників сільського господарства

З давніх-давен Христинівщина славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наш район був і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям усі працівники сільського господарства, працівники підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України святкують своє професійне свято – День працівників сільського господарства.
Сьогодні в Христинівському районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди свята. Привітати з професійним святом працівників сільського господарства прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич.
З вітальним словом до присутніх звернувся Володимир Валюк.
"Теплий подих осені сьогодні вітає всіх аграріїв зі святом. Мені приємно вітати сьогодні тих хто знає всі секрети землі, тих людей, які душею і серцем виробляють хліб, які знають ціну хліба, вирощують овочі і фрукти, виробляють м'ясо і молоко, які займаються бджільництвом та риборозведенням, тих хто працює в галузі сільського господарства і є основою економіки країни. Якщо українські воїни боронять нас від агресора силою зброї, то українські аграрії – ведуть Україну до економічної перемоги своїми мозолистими руками. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу."
Багато теплих слів привітань лунали від голови районної ради Анатолія Бордуна, Заслуженого працівника сільського господарства України Миколи Передрія та заступника директора «Уманського тепличного комбінату» Миколи Кочубея.
Найкращі сільськогосподарські підприємства, які досягли високих показників в роботі впродовж поточного року, були нагородженні грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Кращих працівників було нагороджено грамотами за сумлінну працю, досягнення високих показників у виробництві та з нагоди професійного свята, відзначено заслужених працівників сільського господарства та ветеранів аграрної галузі району, які приклали багато зусиль для розвитку району.
За доброю українською традицією всіх присутніх пригостили смачним короваєм.
Впродовж усього святкового заходу присутні насолоджувалися чудовим дійством, яке відбувалося на сцені. Концерт, підготовлений з нагоди свята, вразив своєю різнобарвністю та яскравістю.

Переглянути фото