Відбувся семінар для працівників Христинівської РДА та її структурних підрозділів, де планується вивільнення працівників

14 листопада 2019 року директор Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ Василь Ковальський, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Білецька та провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Добрянська провели виїзний семінар для працівників Христинівської РДА та її структурних підрозділів, де планується вивільнення працівників.
Відкрив семінар Василь Ковальський, який розповів присутнім про законодавчу базу щодо порядку вивільнення, про ринок праці регіону, про права та обов’язки осіб, які звертаються до служби зайнятості. Продовжили семінар фахівці служби зайнятості, які ознайомили присутніх з актуальними вакансіями відповідного регіону та більш докладно розповіли про порядок реєстрації в службі зайнятості, можливості навчання та перенавчання, започаткування власної справи та отримання ваучера.
Директором Христинівської РФ було наголошено, що кожна вивільнена особа отримає в службі зайнятості кар’єрний супровід та інші послуги, які надаються державною службою зайнятості.
Учасники семінару приймали активну участь в обговорені та отримали відповіді на всі запитання .