Відбулася розширена нарада з директорами навчальних закладів району

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулася розширена нарада з директорами навчальних закладів району. Участь в засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради.

Під час наради обговорено питання щодо внесення змін до Бюджетного Кодексу України щодо фінансування закладів освіти, створення освітніх округів та оголошення конкурсу на визначення опорних закладів загальної середньої освіти в Христинівському районі, оптимізації роботи навчальних закладів, а також забезпечення проведення опалювальна сезону та організацію роботи з питань пожежної безпеки в закладах освіти.
За підсумками засідання прийнято ряд відповідних рішень.